O firme

Spoločnosť RAPPA vznikla už v roku 1991. Je to naozaj neuveriteľné, ale už takmer 30 rokov sa snažíme plniť všetky detské priania.

Teraz ponúkame skladom cez 2500 aktívnych položiek. Pri objednávaní v najrôznejších destináciách sveta kladieme dôraz v prvom rade na kvalitu a v neposlednom rade na cenu. Naše hračky dovážame predovšetkým z Číny, Taiwanu, Talianska, Nemecka, ale spolupracujeme aj s radom českých dodávateľov.

 

ROZVÍJÍME VLASTNÍ ZNAČKY: Již od roku 2004 začínáme budovat své vlastní značky:

BABY – kvalitní, testovaný a cenově dostupný sortiment hraček pro nejmenší v kolekci BABY. V současné době celá BABY řada obsahuje kolem 100 položek. Všechny tyto položky jsou v českých obalech ve výrazně žlutém designu.

ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA – široký sortiment zvířátek různých velikostí. Všechny produkty této kolekce jsou baleny v atraktivních českých obalech a nově i v českých krabicích.

KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT / EXKLUZIVNÍ KOLEKCE / PLYŠ – v mnoha případech máme výborné recenzce na naši exkluzivní plyšovou kolekci. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky. Produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše.

KARNEVAL – nabízíme bohatý výběr karnevalových kostýmů, masek, karnevalových doplňků či párty dekorací - více než 600 položek.