O firme

Firma RAPPA vznikla již v roce 1991. Je to opravdu neuvěřitelné, ale již více než 20 let se snažíme plnit všechna dětská přání.

 

Nyní nabízíme skladem přes 2000 aktivních položek. Při objednávání v nejrůznějších destinacích světa klademe důraz v prvé řadě na kvalitu a v neposlední řadě na cenu. Naše hračky dovážíme především z Číny, Taiwanu, Itálie, Německa, ale spolupracujeme i s řadou českých dodavatelů.

ROZVÍJÍME VLASTNÍ ZNAČKY: Již od roku 2004 začínáme budovat své vlastní značky:

BABY – kvalitní, testovaný a cenově dostupný sortiment hraček pro nejmenší v kolekci BABY. V současné době celá BABY řada obsahuje kolem 100 položek. Všechny tyto položky jsou v českých obalech ve výrazně žlutém designu.

ZVÍŘATA Z CELÉHO SVĚTA – široký sortiment zvířátek různých velikostí. Všechny produkty této kolekce jsou baleny v atraktivních českých obalech a nově i v českých krabicích.

KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT / EXKLUZIVNÍ KOLEKCE / PLYŠ – v mnoha případech máme výborné recenzce na naši exkluzivní plyšovou kolekci. Od opičáka, přes papouška až po klasické pejsky a naježené kočky. Produkty této kolekce jsou vyrobeny z velmi kvalitní plyše.

KARNEVAL – nabízíme bohatý výběr karnevalových kostýmů, masek, karnevalových doplňků či párty dekorací - více než 600 položek.