BABY

RAPPA baby

RAPPA baby

Rodiče chtějí pro své děti vždy jen to nejlepší, proto BABY kolekci firmy RAPPA již přes 12 let neustále rozvíjíme a odráží se v ní více než 25 let zkušeností s výrobou a dovozem hraček pro nejmenší. BABY kolekce – to jsou kvalitní, zdravotně nezávadné hračky za velmi výhodné ceny, které rozvíjí smyslové vnímání dítěte, kreativitu, základní matematickou gramotnost a podněcují fantazii dítěte. A pokud se ptáte, jaká hračka malé děťátko nejvíce potěší? Na výběr máme celou řadu chrastítek a kousátek, kolotoče a hrazdičky na kočárek nebo na postýlku, nejrůznější hračky se zvuky, nebo originální kolekci do vody „Veselá koupel“. Proto neváhejte a svému dítěti dopřejte kvalitní a nezávadné hračky z kolekce RAPPA BABY.

  • Bezpečné a atestované produkty
  • Vhodné pro děti od 0 let
  • Již více než 12 let značky RAPPA BABY – kolekce hraček pro nejmenší
  • Více než 25 let zkušeností s importem hraček
  • Všechny obaly jsou v CZ/SK jazyce 

 Hračky z kolekce BABY prodáváme v obalech v českém jazyce a před nedávnem jsme dokončili re-design těchto obalů. Líbí se Vám?


Připravili jsme pro Vás věrnostní program v rámci kolekce hraček pro nejmenší - RAPPA BABY. Čím více BABY hraček nakoupíte, tím více bodů nasbíráte a můžete je vyměnit za novu BABY hračku. Více info zde..

 

Pro více informací nás kontaktujte na čísle 608 270 809 nebo na e-mailu obchod@rappa.cz